• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
10:29 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareTAM (JJ) #3148

Thumbnail
TAM 3148
TAM3148 · "Tam" (alla flyg) tam.com.br
Santos Dumont Regional ()
Goiabeiras ()
Scheduled: 16:28 BRT
Scheduled: 17:15 BRT
Duration: 0 timmar 47 minuter
måndag 28 juli 2014
Status Enligt plan (in 4 timmar 57 minuter)
Flygplan Airbus A319 (tvåmotorig jet) (A319 – foton)
Hastighet Filed: 290 kts (graph)
Avstånd Direkt: 419 km    Planerat: 420 km
Denna flygresa sker delvis utanför FlightAware:s primära tjänsteområde. Lär dig mer om FlightAware:s täckning och tjänsteområden här.
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för TAM3148 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
29 jul 2014 A319Santos Dumont Regional ()Goiabeiras () 16:38 BRT 17:25 BRT Enligt plan
28 jul 2014 A319Santos Dumont Regional ()Goiabeiras () 16:38 BRT 17:25 BRT Enligt plan
27 jul 2014 A319Santos Dumont Regional ()Goiabeiras () 16:49 BRT 17:38 BRT 0:49
23 jul 2014 A319Santos Dumont Regional ()Goiabeiras () 16:35 BRT 17:18 BRT 0:43
21 jul 2014 A319Santos Dumont Regional ()Goiabeiras () 16:38 BRT 17:25 BRT 0:46
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem