Thumbnail
Southwest 3561
SWA3561 · "Southwest" (alla flyg) southwest.com
Los Angeles Intl ()
Gate 7
New Orleans Intl ()
Gate B7
Scheduled: 15:15 PDT
7-day average: 15:29 PDT
Scheduled: 20:25 CDT
7-day average: 20:35 CDT
Duration: 3 timmar 10 minuter
måndag 30 mars 2015
Status Enligt plan (in 5 timmar 55 minuter)
Flygplan Boeing 737-700 (tvåmotorig jet) (B737 – foton)
Hastighet Filed: 415 kts (graph)
Höjd (graph)
Avstånd Direkt: 2,686 km    Planerat: 2,685 km
PrisAverage: $212.55 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka n/a
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för SWA3561 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
31 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:20 CDT 23:55 EDT Enligt plan
30 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:30 CDT 23:53 EDT Enligt plan
30 mar 2015 B737Los Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:25 PDT 20:35 CDT Enligt plan
29 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:30 CDT 23:41 EDT 1:11
29 mar 2015 B737/LLos Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:34 PDT 20:37 CDT 3:03
27 mar 2015 B737/LNew Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:32 CDT 23:48 EDT 1:16
27 mar 2015 B737Los Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:29 PDT 20:43 CDT 3:14
27 mar 2015 B737Los Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:29 PDT 20:46 CDT 3:17
26 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:37 CDT 23:55 EDT 1:18
26 mar 2015 B737Los Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:34 PDT 21:06 CDT 3:32
25 mar 2015 B737/LNew Orleans Intl ()Orlando Intl () 22:07 CDT 00:30 EDT (+1) 1:23
25 mar 2015 B737/LLos Angeles Intl ()New Orleans Intl () 16:14 PDT 21:29 CDT 3:15
24 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:24 CDT 23:45 EDT 1:21
24 mar 2015 B737Los Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:20 PDT 20:39 CDT 3:19
23 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:22 CDT 23:39 EDT 1:17
23 mar 2015 B737Los Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:26 PDT 20:33 CDT 3:07
22 mar 2015 B737/LNew Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:40 CDT 00:02 EDT (+1) 1:22
22 mar 2015 B737/LLos Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:55 PDT 21:00 CDT 3:05
21 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 00:15 CDT 02:32 EDT (+1) Inställt
20 mar 2015 B733/LWilliam P Hobby ()New Orleans Intl () 22:23 CDT 23:18 CDT (?) 0:55
20 mar 2015 B737/LLos Angeles Intl ()William P Hobby () 16:44 PDT 21:49 CDT 3:05
20 mar 2015 B737/LLos Angeles Intl ()New Orleans Intl () 16:44 PDT Omdirigerat
19 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 22:34 CDT 00:44 EDT (+1) 1:10
19 mar 2015 B737/LLos Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:48 PDT 21:00 CDT 3:12
18 mar 2015 B737New Orleans Intl ()Orlando Intl () 21:25 CDT 23:55 EDT 1:30
18 mar 2015 B737Los Angeles Intl ()New Orleans Intl () 15:16 PDT 20:43 CDT 3:27
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem
 

Logga in

Har du inget konto? Registrera dig nu (kostnadsfritt) för kundanpassade funktioner, flygmeddelanden och mer!