• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
12:29 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareSouthwest (WN) #329

Thumbnail
Southwest 329
SWA329 · "Southwest" (alla flyg) southwest.com
McCarran Intl ()
Gate C11
Ontario Intl ()
Gate TBA
Scheduled: 19:05 PDT
Scheduled: 19:40 PDT
Duration: 0 timmar 35 minuter
fredag 31 oktober 2014
Status Enligt plan (in 9 timmar 35 minuter)
Flygplan Boeing 737-300 (tvåmotorig jet) (B733 – foton)
Hastighet Filed: 280 kts (graph)
Avstånd Direkt: 317 km    Planerat: 352 km
PrisAverage: $108.00 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka BOACH5 HEC ZIGGY4 (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för SWA329 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
31 okt 2014 B733McCarran Intl ()Ontario Intl () 19:15 PDT 19:50 PDT Enligt plan
30 okt 2014 B737General Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:25 CDT 23:44 EDT 2:18
29 okt 2014 B737General Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:32 CDT 23:46 EDT 2:13
28 okt 2014 B737/LGeneral Mitchell Intl ()Orlando Intl () 21:20 CDT 00:42 EDT (+1) 2:22
27 okt 2014 B737/LGeneral Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:25 CDT 23:47 EDT 2:22
26 okt 2014 B737General Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:44 CDT 00:02 EDT (+1) 2:17
24 okt 2014 B737/LGeneral Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:26 CDT 23:39 EDT 2:12
23 okt 2014 B737General Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:26 CDT 23:52 EDT 2:26
22 okt 2014 B737General Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:37 CDT 23:52 EDT 2:15
21 okt 2014 B737/LGeneral Mitchell Intl ()Orlando Intl () 22:23 CDT 01:26 EDT (+1) 2:03
20 okt 2014 B737/LGeneral Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:40 CDT 23:54 EDT 2:14
19 okt 2014 B737/LGeneral Mitchell Intl ()Orlando Intl () 20:47 CDT 00:02 EDT (+1) 2:15
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem