Thumbnail
Southwest 2274 (spåra inkommande flyg)
SWA2274 · "Southwest" (alla flyg) southwest.com
San Diego Intl ()
Gate 1A
Sacramento Intl ()
Gate B14
Scheduled: 08:05 PDT
Scheduled: 09:15 PDT
Duration: 1 timmar 10 minuter
söndag 30 augusti 2015
Status Enligt plan (in 11 timmar 11 minuter) (spåra inkommande flyg)
Flygplan Boeing 737-700 (tvåmotorig jet) (B737 – foton)
Hastighet Filed: 279 kts (graph)
Höjd (graph)
Avstånd Direkt: 773 km    Planerat: 835 km
PrisAverage: $117.98 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka PEBLE6 SXC LAX NURAY SUUTR1 (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för SWA2274 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
30 aug 2015 B737San Diego Intl ()Sacramento Intl () 08:15 PDT 09:25 PDT Enligt plan
23 aug 2015 B737San Diego Intl ()Sacramento Intl () 08:16 PDT 09:22 PDT 1:06
16 aug 2015 B737/LSan Diego Intl ()Sacramento Intl () 08:21 PDT 09:30 PDT 1:09
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem
 

Logga in

Har du inget konto? Registrera dig nu (kostnadsfritt) för kundanpassade funktioner, flygmeddelanden och mer!