• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
17:54 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareSouthwest (WN) #2058

Thumbnail
Southwest 2058
SWA2058 · "Southwest" (alla flyg) southwest.com
John Wayne ()
Gate 16
Sacramento Intl ()
Gate B20
Scheduled: 18:05 PDT
Scheduled: 19:03 PDT
Duration: 0 timmar 58 minuter
måndag 1 september 2014
Status Enligt plan (in 3 timmar 10 minuter)
Flygplan Boeing 737-700 (tvåmotorig jet) (B737 – foton)
Hastighet Filed: 352 kts (graph)
Avstånd Direkt: 651 km    Planerat: 653 km
PrisAverage: $111.02 (Flygbolagsuppgifter)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för SWA2058 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
1 sep 2014 B737John Wayne ()Sacramento Intl () 18:15 PDT 19:13 PDT Enligt plan
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem