Thumbnail
Southwest 1881 (spåra inkommande flyg)
SWA1881 · "Southwest" (alla flyg) southwest.com
Minneapolis/St Paul Intl ()
Gate H7
Denver Intl ()
Gate C46
Scheduled: 08:25 CST
7-day average: 08:25 CST
Scheduled: 08:55 MST
7-day average: 08:33 MST
Duration: 1 timmar 30 minuter
fredag 12 februari 2016
Status Enligt plan (in 12 minuter) (spåra inkommande flyg)
Flygplan Boeing 737-800 (tvåmotorig jet) (B738 – foton)
Hastighet Filed: 450 kts (graph)
Höjd Filed: 38,000 fot (graph)
Avstånd Direkt: 1,094 km    Planerat: 1,126 km
PrisAverage: $155.00 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka SCHEP8 ONL KIPPR3 (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för SWA1881 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
12 feb 2016 B738Minneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:37 CST 09:07 MST Enligt plan
11 feb 2016 B738/LMinneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:33 CST 09:05 MST 1:32
10 feb 2016 B738/LMinneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:36 CST 09:06 MST 1:29
9 feb 2016 B738/LMinneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:37 CST 09:05 MST 1:28
8 feb 2016 B738Minneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:44 CST 09:12 MST 1:27
5 feb 2016 B738Minneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:35 CST 09:11 MST 1:35
4 feb 2016 B738Minneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:38 CST 09:10 MST 1:31
3 feb 2016 B738Minneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:38 CST 09:10 MST Inställt
2 feb 2016 B738Minneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:53 CST 09:26 MST 1:32
1 feb 2016 B738Minneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:32 CST 09:14 MST 1:41
31 jan 2016 B738/LMinneapolis/St Paul Intl ()Denver Intl () 08:33 CST 09:15 MST 1:42
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem
 

Logga in

Har du inget konto? Registrera dig nu (kostnadsfritt) för kundanpassade funktioner, flygmeddelanden och mer!