• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
12:46 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareSeaPort #87

SeaPort 87
SQH87 · "Sasquatch" (alla flyg)
Gustavus ()
Juneau Intl ()
15:15 AKDT
15:32 AKDT
Scheduled: 15:05 AKDT
Scheduled: 15:22 AKDT
Duration: 0 timmar 17 minuter
tisdag 29 juli 2014
Status Enligt plan (in 6 timmar 27 minuter)
Flygplan Okänd
Hastighet Filed: 124 kts (graph)
Höjd (graph)
Avstånd Direkt: 67 km    Planerat: 66 km
PrisAverage: $99.00 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka n/a
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för SQH87 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
29 jul 2014 UnknownGustavus ()Juneau Intl () 15:15 AKDT 15:32 AKDT Enligt plan
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem