• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
00:14 EST


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareSkymark (BC) #567

Skymark 567
SKY567 · "Skymark" (alla flyg)
Naha ()
Terminal D
Ishigaki ()
Scheduled: 16:25 JST
Scheduled: 17:10 JST
Duration: 0 timmar 45 minuter
lördag 20 december 2014
Status Enligt plan (in 2 timmar 10 minuter)
Flygplan (737 – foton)
Hastighet Filed: 291 kts (graph)
Avstånd Direkt: 405 km    Planerat: 404 km
Kabin
Naha () is currently experiencing departure delays an average of 28 minuter.
Denna flygresa sker delvis utanför FlightAware:s primära tjänsteområde. Lär dig mer om FlightAware:s täckning och tjänsteområden här.
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för SKY567 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
21 dec 2014 737Naha ()Ishigaki () 16:35 JST 17:20 JST Enligt plan
20 dec 2014 737Naha ()Ishigaki () 16:35 JST 17:20 JST Enligt plan
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem