• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
13:46 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareSkyWest (OO) #4685

Thumbnail
SkyWest 4685 (spåra inkommande flyg)
SKW4685 · "SkyWest" (alla flyg) skywest.com
Salt Lake City Intl ()
Gate C11
Sacramento Intl ()
Gate A3
Scheduled: 15:00 MDT
Scheduled: 15:27 PDT
Duration: 1 timmar 27 minuter
fredag 22 augusti 2014
Status Enligt plan (in 3 timmar 13 minuter) (spåra inkommande flyg)
Flygplan Canadair Regional Jet CRJ-900 (tvåmotorig jet) (CRJ9 – foton)
Hastighet Filed: 319 kts (graph)
Avstånd Direkt: 855 km    Planerat: 885 km
PrisAverage: $160.50 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka PECOP2 BAM LLC FMG SWR FLUNK3 (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för SKW4685 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
22 aug 2014 CRJ9Salt Lake City Intl ()Sacramento Intl () 15:10 MDT 15:37 PDT Enligt plan
21 aug 2014 CRJ9/LSalt Lake City Intl ()Sacramento Intl () 15:13 MDT 15:31 PDT 1:18
20 aug 2014 CRJ9/LSalt Lake City Intl ()Sacramento Intl () 15:13 MDT 15:26 PDT 1:13
19 aug 2014 CRJ9/LSalt Lake City Intl ()Sacramento Intl () 15:19 MDT 15:37 PDT 1:18
18 aug 2014 CRJSouth Bend Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 13:02 EDT 13:08 CDT 1:06
18 aug 2014 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()South Bend Intl () 10:08 CDT 12:15 EDT 1:07
15 aug 2014 CRJSouth Bend Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 12:57 EDT 13:03 CDT 1:06
15 aug 2014 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()South Bend Intl () 10:23 CDT 12:21 EDT 0:58
14 aug 2014 CRJSouth Bend Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 13:12 EDT 13:28 CDT 1:16
14 aug 2014 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()South Bend Intl () 10:19 CDT 12:18 EDT 0:59
13 aug 2014 CRJSouth Bend Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 13:04 EDT 13:08 CDT 1:04
13 aug 2014 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()South Bend Intl () 10:17 CDT 12:17 EDT 1:00
12 aug 2014 CRJSouth Bend Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 13:08 EDT 13:17 CDT 1:09
12 aug 2014 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()South Bend Intl () 10:13 CDT 12:18 EDT 1:05
11 aug 2014 CRJSouth Bend Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 13:08 EDT 13:18 CDT 1:10
11 aug 2014 CRJMinneapolis/St Paul Intl ()South Bend Intl () 10:25 CDT 12:29 EDT 1:04
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem