• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
07:18 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 
Thumbnail
N75XP
N75XP LLC · PORTLAND OR (registration)
Portland Intl ( – info)
Portland, OR
Aurora State ( – info)
Aurora, OR
16:34 PDT
16:40 PDT (?)
Scheduled: 16:22 PDT
Scheduled: 16:28 PDT
Duration: 6 minuter
tisdag 15 april 2014
Status ingen information (?) (spåra logg & grafik)
Flygplan Learjet 45 (tvåmotorig jet) (LJ45/L – foton)
Hastighet Filed: 264 kts (graph)
Höjd Filed: 4,000 fot (graph)
Avstånd Direkt: 40 km    Planerat: 42 km
Sträcka n/a
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för N75XP från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
15 apr 2014 LJ45/LPortland Intl ()Aurora State () 16:34 PDT 16:40 PDT (?) 0:06
15 apr 2014 LJ45/LBob Hope ()Portland Intl () 14:27 PDT 16:25 PDT 1:58
15 apr 2014 LJ45/LPortland Intl ()Bob Hope () 08:58 PDT 10:43 PDT 1:45
15 apr 2014 LJ45/LAurora State ()Portland Intl () 07:36 PDT 07:49 PDT 0:13
8 apr 2014 LJ45/LRoseburg Rgnl ()Aurora State () 16:48 PDT 17:14 PDT 0:26
8 apr 2014 LJ45/LMontgomery Field ()Roseburg Rgnl () 14:43 PDT 16:27 PDT (?) 1:44
3 apr 2014 LJ45/LRoseburg Rgnl ()Montgomery Field () 11:21 PDT 13:02 PDT 1:41
3 apr 2014 LJ45/LAurora State ()Roseburg Rgnl () 10:24 PDT 10:53 PDT 0:29
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem