N518PC
MEAD & HUNT INC · MIDDLETON WI (registration)
Capital Region Intl ( – info)
Lansing, MI
Middleton Muni - Morey Field ( – info)
Middleton, WI
Scheduled: 16:20 EDT
Scheduled: 16:30 CDT
Duration: 1 timmar 10 minuter
onsdag 28 september 2016
Status Försenat
Flygplan Cessna 340 (med två kolvar) (C340 – foton)
Hastighet Filed: 183 kts (graph)
Höjd Filed: 10,000 fot (graph)
Avstånd Direkt: 405 km    Planerat: 404 km
Sträcka n/a
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för N518PC från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
28 sep 2016 C340Capital Region Intl ()Middleton Muni - Morey Field () 16:40 EDT 16:50 CDT Enligt plan
28 sep 2016 C340Houghton County Memorial ()Capital Region Intl () 14:18 EDT 16:07 EDT 1:49
28 sep 2016 C340Capital Region Intl ()Houghton County Memorial () 08:51 EDT 10:30 EDT 1:38
28 sep 2016 C340Middleton Muni - Morey Field ()Capital Region Intl () 06:05 CDT 08:21 EDT 1:16
27 sep 2016 C340Coleman a Young Muni ()Middleton Muni - Morey Field () 13:36 EDT 14:33 CDT 1:57
27 sep 2016 C340Middleton Muni - Morey Field ()Coleman a Young Muni () 06:20 CDT 08:45 EDT 1:25
22 sep 2016 C340Sawyer Intl ()Middleton Muni - Morey Field () 17:54 EDT 18:12 CDT 1:18
22 sep 2016 C340Ontonagon County ()Sawyer Intl () 13:33 EDT 14:09 EDT 0:36
22 sep 2016 C340Sawyer Intl ()Ontonagon County () 10:54 EDT 11:38 EDT 0:44
22 sep 2016 C340Middleton Muni - Morey Field ()Sawyer Intl () 07:54 CDT 10:02 EDT 1:08
19 sep 2016 C340St Paul Holman Fld ()Middleton Muni - Morey Field () 14:27 CDT 16:06 CDT 1:39
18 sep 2016 C340Middleton Muni - Morey Field ()St Paul Holman Fld () 15:22 CDT 16:27 CDT 1:05
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem
 

Logga in

Har du inget konto? Registrera dig nu (kostnadsfritt) för kundanpassade funktioner, flygmeddelanden och mer!