• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
13:58 EST


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareN210PM

N210PM
M & M AVIATION SERVICES INC · LINCOLN NE (registration)
Lincoln ( – info)
Lincoln, NE
Centennial ( – info)
Denver, CO
13:10 CST
13:39 MST
Scheduled: 13:00 CST
Scheduled: 13:29 MST
Duration: 1 timmar 29 minuter
onsdag 4 mars 2015
Status Enligt plan (in 10 minuter)
Flygplan Cessna Citation Mustang (tvåmotorig jet) (C510 – foton)
Hastighet Filed: 336 kts (graph)
Höjd Filed: 36,000 fot (graph)
Avstånd Direkt: 702 km    Planerat: 730 km
Sträcka LBF SAYGE8 (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för N210PM från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
4 mar 2015 C510Lincoln ()Centennial () 13:10 CST 13:39 MST Enligt plan
1 mar 2015 C510/LTucson Intl ()Lincoln () 15:29 MST 18:49 CST 2:20
25 feb 2015 C510/LLincoln ()Tucson Intl () 14:11 CST 16:37 MST 3:26
19 feb 2015 C510/LHardin County ()Lincoln () 15:11 EST 16:43 CST 2:32
18 feb 2015 C510/LLincoln ()Lima Allen County () 07:48 CST 10:32 EST (?) 1:44
18 feb 2015 C510/LLincoln ()Hardin County () 07:48 CST Omdirigerat
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem