• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
07:58 EST


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareGoJet (G7) #3712

Thumbnail
GoJet 3712
GJS3712 · "Lindbergh" (alla flyg) (website)
Des Moines Intl ()
Chicago O'Hare Intl ()
14:10 CST
15:04 CST
Scheduled: 14:00 CST
Scheduled: 14:54 CST
Duration: 0 timmar 54 minuter
fredag 19 december 2014
Status Enligt plan (in 7 timmar 10 minuter)
Flygplan Canadair Regional Jet CRJ-700 (tvåmotorig jet) (CRJ7 – foton)
Hastighet Filed: 205 kts (graph)
Höjd (graph)
Avstånd Direkt: 480 km    Planerat: 597 km
PrisAverage: $207.51 (Flygbolagsuppgifter)
Kabin
Sträcka MYRRS FYTTE1 (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för GJS3712 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
19 dec 2014 CRJ7Des Moines Intl ()Chicago O'Hare Intl () 14:10 CST 15:04 CST Enligt plan
18 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Raleigh-Durham Intl () 17:12 CST 19:37 EST 1:25
18 dec 2014 CRJ7/LDes Moines Intl ()Chicago O'Hare Intl () 14:35 CST 15:30 CST 0:55
17 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 20:25 CST 21:56 EST 0:31
16 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 21:19 CST 22:49 EST 0:30
16 dec 2014 CRJ7/LRichmond Intl ()Chicago O'Hare Intl () 15:24 EST 16:01 CST 1:37
15 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 10:50 CST 11:53 CST 1:03
15 dec 2014 CRJ7/LDane Co Rgnl ()Chicago O'Hare Intl () 09:31 CST 09:57 CST 0:26
14 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 16:35 CST 18:06 EST 0:31
14 dec 2014 CRJ7/LBaltimore/Washington Intl ()Chicago O'Hare Intl () 12:24 EST 12:53 CST 1:29
12 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 10:56 CST 12:01 CST 1:05
12 dec 2014 CRJ7/WDane Co Rgnl ()Chicago O'Hare Intl () 06:40 CST 07:12 CST 0:32
11 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 10:49 CST 11:51 CST 1:02
11 dec 2014 CRJ7/LDane Co Rgnl ()Chicago O'Hare Intl () 06:29 CST 07:00 CST 0:31
10 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 19:15 CST 20:45 EST 0:30
10 dec 2014 CRJ7/LDes Moines Intl ()Chicago O'Hare Intl () 15:52 CST 16:57 CST 1:05
9 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Gerald R. Ford Intl () 19:24 CST 20:51 EST 0:27
9 dec 2014 CRJ7/LRichmond Intl ()Chicago O'Hare Intl () 14:37 EST 15:21 CST 1:44
8 dec 2014 CRJ7/LChicago O'Hare Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 11:33 CST 12:30 CST 0:57
8 dec 2014 CRJ7/LDane Co Rgnl ()Chicago O'Hare Intl () 06:54 CST 07:30 CST 0:36
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem