Thumbnail
Endeavor Air 3801 (spåra inkommande flyg)
FLG3801 · "Flagship" (alla flyg) delta.com
Minneapolis/St Paul Intl ()
Gate D1
Austin Straubel Intl ()
Gate B5
Scheduled: 09:15 CDT
7-day average: 09:15 CDT
Scheduled: 10:04 CDT
7-day average: 09:54 CDT
Duration: 0 timmar 49 minuter
onsdag 27 maj 2015
Status Enligt plan (in 4 timmar 10 minuter) (spåra inkommande flyg)
Flygplan Canadair Regional Jet CRJ-900 (tvåmotorig jet) (CRJ9 – foton)
Hastighet Filed: 191 kts (graph)
Höjd (graph)
Avstånd Direkt: 405 km    Planerat: 441 km
PrisAverage: $209.99 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka WLSTN6 GRB (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för FLG3801 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
27 maj 2015 CRJ9Minneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:25 CDT 10:14 CDT Enligt plan
26 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:33 CDT 10:15 CDT 0:42
23 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:23 CDT 10:06 CDT 0:43
22 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:24 CDT 10:04 CDT 0:40
21 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:24 CDT 10:05 CDT 0:41
20 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:18 CDT 09:56 CDT 0:38
19 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:37 CDT 10:16 CDT 0:39
18 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:34 CDT 10:14 CDT 0:40
17 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:28 CDT 10:09 CDT 0:41
16 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:46 CDT 10:26 CDT 0:40
15 maj 2015 CRJ9/LMinneapolis/St Paul Intl ()Austin Straubel Intl () 09:32 CDT 10:15 CDT 0:43
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem
 

Logga in

Har du inget konto? Registrera dig nu (kostnadsfritt) för kundanpassade funktioner, flygmeddelanden och mer!