• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
12:32 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareCebu Pacific Air (5J) #805

Cebu Pacific Air 805
CEB805 · "" (alla flyg)
Manila Int'l ()
Terminal 3
Singapore Changi ()
Terminal 2
Scheduled: 13:00 PHT
Scheduled: 16:10 SGT
Duration: 3 timmar 10 minuter
tisdag 23 september 2014
Status Enligt plan (in 12 timmar 26 minuter)
Flygplan (330 – foton)
Hastighet Filed: 406 kts (graph)
Avstånd Direkt: 2,378 km    Planerat: 2,376 km
Denna flygresa sker delvis utanför FlightAware:s primära tjänsteområde. Lär dig mer om FlightAware:s täckning och tjänsteområden här.
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för CEB805 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
23 sep 2014 330Manila Int'l ()Singapore Changi () 13:10 PHT 16:20 SGT Enligt plan
16 sep 2014 330Manila Int'l ()Singapore Changi () 13:26 PHT 16:25 SGT 2:58
14 sep 2014 330Manila Int'l ()Singapore Changi () 14:21 PHT 17:36 SGT 3:15
13 sep 2014 330Manila Int'l ()Singapore Changi () 14:07 PHT 16:59 SGT 2:51
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem