• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
17:05 EST


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareAir Wisconsin (ZW) #3881

Thumbnail
Air Wisconsin 3881
AWI3881 · "Air Wisconsin" (alla flyg)
LaGuardia ()
Terminal C
Philadelphia Intl ()
Terminal F
Scheduled: 07:50 EST
Scheduled: 08:24 EST
Duration: 0 timmar 34 minuter
lördag 29 november 2014
Status Enligt plan (in 14 timmar 44 minuter)
Flygplan Canadair Regional Jet CRJ-200 (tvåmotorig jet) (CRJ – foton)
Hastighet Filed: 100 kts (graph)
Avstånd Direkt: 154 km    Planerat: 240 km
PrisAverage: $125.50 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka JFK V16 DIXIE V16 CYN V16 VCN V184 OOD (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för AWI3881 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
29 nov 2014 CRJLaGuardia ()Philadelphia Intl () 08:00 EST 08:34 EST Enligt plan
26 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 23:32 EST 00:48 EST (+1) 1:16
26 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 21:03 EST 22:36 EST 1:33
25 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 22:21 EST 23:25 EST 1:04
25 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 19:54 EST 21:29 EST 1:35
24 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 21:38 EST 22:44 EST 1:06
24 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 19:05 EST 20:41 EST 1:35
23 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 21:08 EST 22:18 EST 1:10
23 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 18:50 EST 20:27 EST 1:37
22 nov 2014 CRJLaGuardia ()Philadelphia Intl () 08:01 EST 08:39 EST 0:38
21 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 21:47 EST 23:02 EST 1:15
21 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 19:50 EST 21:07 EST 1:17
21 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 19:50 EST 21:07 EST 1:17
20 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 21:34 EST 22:43 EST 1:09
20 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 18:52 EST 20:24 EST 1:32
19 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 21:06 EST 22:17 EST 1:11
19 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 18:52 EST 20:24 EST 1:32
18 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 21:44 EST 22:50 EST 1:06
18 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 19:44 EST 21:10 EST 1:26
17 nov 2014 CRJPittsburgh Intl ()Boston Logan Intl () 21:35 EST 22:42 EST 1:07
17 nov 2014 CRJBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 18:51 EST 20:25 EST 1:33
14 nov 2014 CRJ2/LBoston Logan Intl ()Pittsburgh Intl () 19:17 EST 20:34 EST 1:17
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem