• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
14:29 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareExpressJet (EV) #5092

DAL logo
ExpressJet 5092
ASQ5092 · "Acey" (alla flyg) expressjet.com
Rochester Intl ()
Minneapolis/St Paul Intl ()
16:00 CDT
16:20 CDT
Scheduled: 15:50 CDT
Scheduled: 16:10 CDT
Duration: 0 timmar 20 minuter
onsdag 1 oktober 2014
Status Enligt plan (in 2 timmar 30 minuter)
Flygplan Okänd
Hastighet Filed: 282 kts (graph)
Höjd (graph)
Avstånd Direkt: 123 km    Planerat: 179 km
PrisAverage: $146.50 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka V24 KASPR KASPR4 (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för ASQ5092 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
1 okt 2014 UnknownRochester Intl ()Minneapolis/St Paul Intl () 16:00 CDT 16:20 CDT Enligt plan
29 sep 2014 CRJ2/LAsheville Rgnl ()Greenville/Spartanburg Intl () 21:49 EDT 21:58 EDT 0:09
29 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:34 EDT 21:39 EDT 1:05
28 sep 2014 CRJ2/GDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:42 EDT 21:50 EDT 1:08
27 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:42 EDT 21:50 EDT 1:08
26 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:22 EDT 21:28 EDT 1:06
25 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:26 EDT 21:35 EDT 1:09
24 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:50 EDT 21:52 EDT 1:02
23 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:23 EDT 21:27 EDT 1:04
22 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:25 EDT 21:25 EDT 1:00
21 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:20 EDT 21:23 EDT 1:03
20 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:54 EDT 22:04 EDT 1:10
19 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:19 EDT 21:22 EDT 1:03
18 sep 2014 CRJ2/LDetroit Metro Wayne Co ()Asheville Rgnl () 20:30 EDT 21:37 EDT 1:07
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem