Thumbnail
ExpressJet 4281 (spåra inkommande flyg)
ASQ4281 · "Acey" (alla flyg) expressjet.com
Houston Bush Int'ctl ()
Gate B14
El Paso Intl ()
Scheduled: 18:24 CDT
7-day average: 18:43 CDT
Scheduled: 18:56 MDT
7-day average: 19:15 MDT
Duration: 1 timmar 32 minuter
tisdag 30 juni 2015
Status Enligt plan (in 6 timmar 12 minuter) (spåra inkommande flyg)
Flygplan Embraer ERJ-135 (tvåmotorig jet) (E135 – foton)
Hastighet Filed: 378 kts (graph)
Avstånd Direkt: 1,073 km    Planerat: 1,080 km
PrisAverage: $157.68 (Flygbolagsuppgifter)
Sträcka BNDTO4 CRGER TXSAS BEAHR3 (Avkoda)
AKTIVITETSLOGG
Vill du ha fullständig bakgrundsrapport för ASQ4281 från år 1998 och framåt? Köp nu. Få den inom en timme.
Datum Flygplan Från Destination Avgångstid Ankomst Flygtid
30 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:34 CDT 19:06 MDT Enligt plan
29 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:46 CDT 19:22 MDT 1:36
28 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:57 CDT 19:39 MDT 1:42
27 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:39 CDT 19:10 MDT 1:31
26 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:26 CDT 19:03 MDT 1:37
25 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:43 CDT 19:21 MDT 1:38
24 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 19:10 CDT 19:40 MDT 1:30
23 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 17:59 CDT 18:27 MDT 1:28
22 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:28 CDT 18:58 MDT 1:30
21 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 19:01 CDT 19:30 MDT 1:29
20 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:00 CDT 18:32 MDT 1:32
19 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 19:14 CDT 19:49 MDT 1:35
18 jun 2015 E135Houston Bush Int'ctl ()El Paso Intl () 18:44 CDT 19:18 MDT 1:34
Registrerade användare (det är gratis och enkelt att registrera sig!) ser 4 months historia. Bli medlem
 

Logga in

Har du inget konto? Registrera dig nu (kostnadsfritt) för kundanpassade funktioner, flygmeddelanden och mer!