• Gå med i FlightAware (Varför bli medlem?)
  • Logga in
  • US Flag SE Flag 
19:28 EDT


 

Flygplatsspårare/info


-eller-


 

Live flygspårareFlygspåraren ✈ Chicago O'Hare Intl (KORD) - Austin Straubel Intl (KGRB)

1Från
Menade du Chicago-området?
Omvänd sträcka
2Destination

Inga flyg hittades enligt valt sökfilter. Försök att göra en bredare sökning för att få fler sökalternativ.
Flygbolag Flygnr Flygplan Status Avgångstid Ankomst
ExpressJet ASQ4744 E135 Enligt plan (in 23 timmar) lö 17:30 CDT 18:25 CDT
Envoy Air ENY3699 E145 Enligt plan (in 18 timmar 50 minuter) lö 13:20 CDT 14:10 CDT
ExpressJet ASQ4737 E135 Enligt plan (in 18 timmar 40 minuter) lö 13:10 CDT 14:05 CDT
Envoy Air ENY3070 E145 Enligt plan (in 15 timmar 55 minuter) lö 10:25 CDT 11:25 CDT
ExpressJet ASQ4756 E135 Enligt plan (in 15 timmar 15 minuter) lö 09:45 CDT 10:40 CDT
ExpressJet ASQ4752 E135 Enligt plan (in 2 timmar 45 minuter) fr 21:15 CDT 22:10 CDT fr
Envoy Air ENY2808 E145 Enligt plan (in 2 timmar 25 minuter) fr 20:55 CDT 21:50 CDT fr
ExpressJet ASQ4744 E135 Landat fr 17:01 CDT 17:56 CDT fr
Envoy Air ENY3262 E135 Landat fr 17:00 CDT 17:55 CDT fr
Envoy Air ENY3699 E145 Landat fr 13:20 CDT 14:10 CDT fr
ExpressJet ASQ4737 E135 Landat fr 13:10 CDT 14:05 CDT fr
Envoy Air ENY3070 E145 Landat fr 10:25 CDT 11:25 CDT fr
ExpressJet ASQ4756 E135 Landat fr 09:45 CDT 10:40 CDT fr
ExpressJet ASQ6011 E135 Landat fr 08:10 CDT 09:05 CDT fr
ExpressJet ASQ4752 E135 Landat to 21:15 CDT 22:10 CDT to
Envoy Air ENY2808 E145 Landat to 20:55 CDT 21:50 CDT to
ExpressJet ASQ4744 E135 Landat to 17:01 CDT 17:56 CDT to
Envoy Air ENY3262 E135 Landat to 17:00 CDT 17:55 CDT to
Envoy Air ENY3699 E145 Landat to 13:20 CDT 14:10 CDT to
ExpressJet ASQ4737 E135 Landat to 13:10 CDT 14:05 CDT to
Envoy Air ENY3070 E145 Landat to 10:25 CDT 11:25 CDT to
ExpressJet ASQ4756 E135 Landat to 09:45 CDT 10:40 CDT to
ExpressJet ASQ6011 E135 Landat to 08:10 CDT 09:05 CDT to
ExpressJet ASQ4752 E135 Landat on 21:15 CDT 22:10 CDT on
Envoy Air ENY2808 E145 Landat on 20:55 CDT 21:50 CDT on
Envoy Air ENY3262 E135 Landat on 17:00 CDT 17:55 CDT on
ExpressJet ASQ6011 E135 Landat on 08:10 CDT 09:05 CDT on
SkyWest SKW6198 CRJ7 Landat må 09:08 CDT 10:59 CDT
ExpressJet ASQ4462 E135 Landat må 07:25 CDT 08:20 CDT
SkyWest SKW5512 CRJ7 Landat må 05:40 CDT 06:35 CDT
ExpressJet ASQ4462 E135 Landat sö 08:10 CDT 09:05 CDT
ExpressJet ASQ551T E145 Landat lö 20:00 CDT 20:53 CDT
ExpressJet ASQ4551 E135 Landat lö 20:00 CDT 20:55 CDT